הסוכנות הישראלית להטסת חיות   1-800-220-555

(פרטים נוספים בסוף הכתבה)

 

הנחיות משרד החקלאות - לתושבים חוזרים

המידע המפורסם להלן הינו באדיבות ובאחריות משרד החקלאות ופיתוח הכפר
השרותים הוטרינריים ובריאות המקנה,
המכון הוטרינרי ע"ש קמרון, ת.ד.
 12 , בית-דגן

ייבוא בעלי חיים כמטען אישי

1.כלבים, חתולים, צפרים ארנבות ובעלי חיים ממשפחת המכרסמים שאינם חיות בר, עד שניים במספר מכל סוג, המגיעים יחד עם בעליהם (כמטען אישי) - פטורים מרשיון (היתר) וטרינרי בכתב מאת מנהל השירותים הווטרינריים במשרד החקלאות, כאשר:

 

א. הם מלווים בתעודת בריאות שהוצאה, במהלך  7  ימים לפני מועד היבוא, ע"י רופא וטרינר ממשלתי בארץ המוצא, המעידה כי בעלי חיים אלה נבדקו ונמצאו בריאים וחופשיים ממחלות מדבקות, והיא מלווה בהצהרה של הבעלים כי בעלי החיים היו ברשותו לפחות  90  יום לפני הבאתם לישראל.

 

ב. כלבים או חתולים חייבים גם באישור כי הם חוסנו נגד כלבת למעלה מ-  30  יום אך לא יותר משנה לפני צאתם לישראל*.

 

ג. לא תותר הכנסת כלבים וחתולים שהם מתחת לגיל החסון ( 3  חודשים). יבוא בעלי חיים כמטען אישי מחייב העברת הפרטים הבאים למשרד השירותים הווטרינריים בבית-דגן (פקס  9688963-03 ) - לפחות  48  שעות לפני הגעתם: שם הבעלים, סוג בעל החיים, גילו, מס. טיסה ומועד הגעה משוער. על פי רוב לא יידרשו בעלי-חיים המגיעים בריאים ועם התיעוד הנדרש, לתקופת הסגר בארץ.

 

 2. כלבים, חתולים, צפרים, ארנבות ומכרסמים יותר מאשר שניים מכל סוג, או כאלה המגיעים ללא לווי הבעלים וכן בעלי חיים אחרים, המגיעים עם או ללא בעליהם, חייבים ברשיון (היתר) בכתב מאת מנהל השירותים הווטרינריים במשרד החקלאות.

בקשה בכתב לקבלת רשיון תוגש, ע"י תושב ישראל בצרוף דמי אגרה, לא פחות מעשרה ימים לפני המועד המתוכנן של צאת בעלי החיים מארץ המוצא לישראל.

בבקשה יש לציין:

א) סוג בעה"ח; ב) גזע; ג) מין; ד) גיל; ה) מועד משוער של בואו ארצה; ו) ארץ המוצא; ז) פרטים נוספים.

את הבקשה יש להפנות אל:

מנהל השירותים הווטרינריים עבור רופא וטרינר ראשי ליבוא ויצוא, משרד החקלאות ת.ד.
 12  בית דגן  50250,
טל:03-9688986 או פקס:03-9688963 או 03-9605194.

בגוף הרשיון (היתר), באם יינתן, יפורטו התנאים והדרישות המיוחדות לגבי הייבוא של בעלי-החיים המבוקשים.

 

 3. הכנסת חיית בר וכל חיה שאין טבעה לחיות במחיצתו של אדם, ללא קשר למוצאה, חייבת בנוסף באישור מראש בכתב מטעם רשות שמורות הטבע, רחוב עם ועולמו  3 , גבעת שאול, ירושלים, מיקוד 95463. טלפון:02-5005463 פקס:02-5005459.

 

 4. יבוא קופים מכל סוג שהוא, אסור.

 5. יבוא סוסים
בקשה לייבוא סוסים תוגש לפחות
 60  יום לפני מועד היציאה המתוכנן כדי לאפשר ביצוע בדיקות ודרישות אחרות בארץ המוצא.

 6. הסגר (קרנטינה) - בעלי חיים, המיובאים לישראל שלא ביבוא אישי יוכנסו להסגר בתחנת הסגר ממשלתית לתקופה של  8  ימים או כפי שיורה המנהל.

 7. החזרת או השמדת בעלי חיים - בעלי חיים אשר יגיעו לישראל ללא מסמכים כנ"ל יוחזרו על חשבון הבעלים לארץ מוצאם או יושמדו כחוק.


רופא וטרינר ראשי
לייבוא-וייצוא

* למעט מאוקיאניה, בריטניה, יפן וקפריסין, כלבים כאלה חייבים בחסון כנגד כלבת בתוך
 5  ימים ממועד יבואם.

 

 

 

Terminal 4 Pets  – החברה הראשונה בישראל המתמחה בהטסת חיות מחמד


Terminal4Pets


The Israeli Agency for International Pet Transport


Israel: 08-926-4554 or 1-800-220-555


USA 1-866-Pet-2-Fly


www.terminal4pets.com


 


Terminal4Pets הינה הסוכנות הישראלית להטסה והובלה בינלאומית של חיות מחמד.


החברה נוסדה על-ידי דר. איתן קריינר בשנת 1990 במטרה לספק מגוון רחב של שירותים עבור אנשים הנוסעים עם חיות המחמד שלהם ברחבי העולם. אנו מספקים שירותי רילוקיישן מקצועיים ואמין כדי שחיית המחמד שלך יגיעו לביתם החדש בבטחה בנוחות.


מומחי הטסת חיות מחמד של Terminal4Pets  יילוו אתכם צעד אחר צעד בתהליך להבטיח שחיית המחמד שלכם יוטסו עם כל המסמכים הדרושים ועומדים בדרישות הייבוא לישראל. Terminal4 Pets ינחו אתכם במסע הזה עד שחיית המחמד שלך יגיעה בשמחה הביתה.


כל בעלי החיים הנכנסים לישראל חייבים לציית לתקנות היבוא של משרד החקלאות הישראלי. זה יכול לקחת כמה חודשים להכין את חיית המחמד שלכם על פי תקני הבריאות הנדרשים ולהכין את המסמכים הדרושים לטיסה. לכן, חשוב לתכנן מראש.


דרישות הייבוא לישראל הן ספציפיות לגיל, למין, לגזע ולמדינת הייצוא של חיית המחמד שלך. עם זאת, הנחיות כלליות מחייבות שלחיית המחמד שלכם יוטמע שבב, חיסון כלבת בתוקף, תוצאה עוברת לבדיקת דם לנוגדני כלבת שנבדקה במעבדה מאושרת על ידי ארגון ה- OIE, וכן תעודת בריאות חתומה על ידי וטרינר פרטי וחתומה גם על ידי רשות ממשלתית וטרינרית רשמית. כל היבוא חייב להיות מאושר מראש על ידי משרד החקלאות הוטרינרי. חיות מחמד מסוימות יזדקקו להיתר יבוא נוסף, וייתכן שתידרשנה לטוס כמטען. אין כל הסגר לחיות מחמד בישראל כל עוד הן עומדות בדרישות הייבוא.


בנוסף, ישנם גזעים אסורים לייבוא לישראל. סטאפורדשייר בול טרייר אמריקאי (אמסטף), בול טרייר, דוגו ארגנטינו, טוסה יפני, סטאפורדשייר בול טרייר (סטאף אנגלי), פיט בול טרייר, פילה ברזילרו ורוטוויילר.


הגזעים לעיל מותרים לייבוא אך ורק אם גיל הבעלים עולה על 18 שנה ובעל החיים נמצא ברשותו מעל 18 חודשים לפני הייבוא. כמו כן בעל החיים חייב להיות מסורס/ מעוקר ולעמוד בתנאי ייבוא נוספים.


לקבלת מידע נוסף, טיפים מהווטרינרים שלנו, ותקנות ודרישות ייבא לישראל, בקרו אותנו ב www.terminal4pets.com

 

השירותים של Terminal4Pets כוללים הכנת מסמכים, שירותים וטרינריים, משלוחי מטען, שחרורי מכס, כלובים מאושרים על ידי חברות תעופה וIATA, פנסיון, הסעות ידידותיות לבעלי חיים לשדה התעופה, כרטיסי טיסה, מלווים מוטסים לחיות מחמד, שירותי נמל תעופה (VIP) ועוד.


הכנת מסמכים: טיסות בינלאומיות עם חיות מחמד דורשות הבנה מורכבת של תקנות הייבוא והייצוא של ישראל והרשויות הממשלתיות, דרישות הבריאות שלהם ומדיניות חברות התעופה. מומחי הטסת חיות המחמד שלנו נעזרים בשנים של עבודה שבזכותם צברו ידע רב וניסיון כדי להנחות אתכם לאורך כל התקנות המעורבות בהטסת חיות המחמד שלכם. אנו נספק לכם את ההוראות וההנחיות עבור כל מסמך הנדרש כדי להבטיח את מוכנותכם המלאה. נעניק לכם שקט נפשי בידיעה שכל פרט בנסיעה טופל באמצעות השימוש בבסיס הנתונים העדכני והמתקדם ביותר הקיים בתעשייה.


הנחיה והדרכה ווטרינרית : בכל מדינה קיימות דרישות בריאות שונות לצורך כניסה עם חיות מחמד. חשוב מאד לעקוב אחר כל דרישה בכל תקנה ייחודית הקיימת בישראל. חלק ניכר מתקנות אלו הינן תלויות זמן ויש לבצען תוך פרק זמן נדרש. מומחי הטסת חיות המחמד שלנו יספקו לכם הדרכה אודות כל דרישות הבריאות הייחודיות לחיות המחמד שלכם לייבוא לישראל. בנוסף, ווטרינר של Terminal4Petsיעניק לכם ייעוץ לגבי בריאותן ובטיחותן של חיות המחמד שלכם לקראת הנסיעה. כחלק מהשירות שלנו הנכם זכאים לבדיקת טרום-טיסה ולחיסונים נוספים בקליניקה הווטרינרית שלנו ב"בית הרופאים הווטרינרי" במכבים.


משלוחי מטען:Terminal4Pets  מספקת משלוחי מטען מוצהרים מקיפים המיועדים לחיות מחמד חסרות ליווי. בעוד תהליך משלוח המטענים הינו תהליך מורכב יותר מבחינה פרוצדורלית מאשר טיסה עם חיות המחמד שלכם, הן עדיין ייסעו באופן בטוח באותו כלוב מטען במטוס. השימוש בשירותי המטענים של Terminal4Petsמבטיח שמומחי הטסת חיות המחמד שלנו יטפלו בכל ההיבטים הקשורים למשלוח חיות המחמד שלכם, כולל הזמנת הטיסות, הובלה על הקרקע, עמילות מכס לייצוא, הכנת מסמכים וכן שחרור מהמכס. אנו עובדים בתוך תחום התקנות על-מנת להזמין עבורכם את מסלול הטיסה הקל ביותר עבורכם ועבור חיות המחמד שלכם, בחברות הטיסה הידידותיות ביותר לחיות מחמד, וזאת על-מנת להבטיח שהן ישוחררו באופן הנח והמהיר ביותר בישראל. אנו מבינים כי השארת בן משפחה בידיהם של אחרים הינו קשה, אולם אנו שואפים להפוך את התהליך כולו לנטול מתחים עבורכם ועבור חיות המחמד שלכם. 


כרטיסי טיסה: כאשר אתם נוסעים עם חיית מחמד, קיימות אפשרויות רבות של חברות תעופה, מסלולי טיסה, טיסות חיבור ("קונקשן"), עצירות והמתנות בין הטיסות וכן סוגי שילוח. יש לקחת את כל אלו בחשבון לפני הזמנת הטיסה. בין אם הנכם נוסעים עם חיות המחמד שלכם בכלוב הנוסעים, ככבודה או כמטען קרגו, בחירת הכרטיס הנכון מהווה שלב מכריע בתהליך התכנון. מדיניות חברות התעופה לגבי נסיעות של חיות מחמד משתנות בהתבסס על גזע, סוג וגודל חיות המחמד, היעד, משתני מזג האוויר, המרחב הפנוי הזמין, סוג כלוב ההטסה ועוד. מומחי הטסת חיות המחמד של Terminal4Pets יסייעו לכם לרכוש כרטיסי טיסה עבורכם ועבור חיות המחמד שלכם תוך התמקדות במציאת האפשרויות הבטוחות והנוחות ביותר במחירים הסבירים ביותר. אנו נעזרים בקשרים שלנו עם רשויות חברות התעופה, בידע שלנו אודות שדות התעופה הידידותיים ביותר לחיות מחמד וכן במדיניות חברות התעופה כדי להזמין את הטיסה המושלמת עבורכם ועבור חיות המחמד שלכם.


צרו עמנו קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר בחינם וגלו מדוע Terminal4Petsהינה החברה האמינה ביותר העוסקת מזה 20 שנה בהעברת חיות מחמד ללא כל דאגה.


Terminal4Pets

הסוכנות הישראלית להטסה והובלה בינלאומית של חיות מחמד

www.terminal4pets.com

ישראל : 08-926-4554 או 1-800-220-555

ארה"ב: 1-800-pet-2-fly


לחץ כאן לעריכה
?>  
חדשות
01/01/2019 - הטבות חדשות לתושבים חוזרים
הטבות חדשות לתושב
01/04/2020 - תושב חוזר - מועדון חברים
חדש ! מועדון חברים
01/04/2020 - הסוכנות הישראלית להטסת חיות
לפרטים לחץ כאן או ר×
01/04/2020 - ביטוח בריאות בישראל
למרכז לתושבים חוז
01/04/2020 - שפץ דירתך לקראת החזרה
משפץ את דירתך לקראת
01/04/2020 - אנו בפייסבוק
אנו בפייסבוק ואתם
01/04/2020 - כרטיסי טיסה בהנחה
כרטיסי טיסה בהנח×
מועדון חברים
SSD - בניית אתרים